Rozwój

14.12. Wystąpienia publiczne. Szkolenie Eddu w Białymstoku!

Czy zadaliście sobie kiedyś pytanie, czym są dla Ciebie wystąpienia publiczne? Jak często zdarza Ci się występować przed ludźmi? Co robisz, aby ludzie Cię słuchali?

Wiele osób myśli, że wystąpienie publiczne ma miejsce tylko wtedy, gdy prelegent wychodzi przed olbrzymi tłum ludzi i wygłasza mowę. Jednak w rzeczywistości, nie jest to jedyna sytuacja zwana wystąpieniem publicznym. Nie trzeba być mówcą aby występować publicznie.

Wystąpieniem publicznym jest każdy kontakt z ludźmi, niezależnie czy jest ich dwa tysiące czy dwie osoby. Wystąpienia publiczne przechodził każdy z nas w szkole, przed tablicą, nauczycielem i klasą. Już wtedy trzeba było wychodzić na środek i coś mówić.

A’propos szkoły, to właśnie w tych czasach, większości z nas zainstalowano fobie społeczne. To właśnie wychodzenie przed klasę i nieświadoma reakcja ze strony nauczyciela (polegająca na ocenie i negatywnych słowach) spowodowała, że nawet po wielu latach ludzie boją się przemawiać do większego grona osób.

Nie wiemy jak często kontaktujesz się z ludźmi i jakiej wielkości są grupy, do których przemawiasz. Jednak uważamy, że warto nauczyć się przemawiania w taki sposób, aby ludzie z chęcią to właśnie Ciebie słuchali. Są na to proste sposoby. Niektóre z nich wymagają ćwiczeń,  inne możesz stosować od zaraz !

Jeśli chcesz poznać te tajniki i nauczyć się skutecznego ich wykorzystania, to zapraszamy Cię serdecznie na nasze szkolenie. Nie czekaj aż kto Cię wywoła do tablicy, lecz bądź przygotowany. Przyjdź do Eddu !

 

Data: 14.12.2013 r., godz. 10.00-16.00

Miejsce: Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania sala 107, ul. Ciepła 40

Kontakt: Łukasz- 508759907

Wstęp: 39 zł

Zapisy: http://www.eddu.pl/index.php/szkolenia/wystapienia-publiczne-jak-prezentowac-siebie-przed-grupa

 

Za: www.eddu.pl

Możesz również polubić…