Rozwój

24.04. – „Reaktywacja korali”. Warsztaty.

Masz w domu niekompletną biżuterię, porwane, stare czy też niemodne już korale? A może chciałabyś sama stworzyć coś oryginalnego do noszenia? Wybierz się na warsztaty reaktywacji korali, na których dowiesz się jak z tego co masz, stworzyć niepowtarzalną biżuterię, która zachwyci nie tylko ciebie, ale i z pewnością twoje koleżanki.

Biżuteria… Kupujemy, nosimy, psujemy, kupujemy, robimy… gromadzimy. W naszych zbiorach bywają egzemplarze ciekawe ale zepsute,zużyte albo takie, którym przydałaby się już przeróbka. Niektóre z nas posiadają zapewne zbiory elementów nigdy nie wykorzystanych a kupionych z wizją własnoręcznego wyrobu kolczyków, bransoletek, naszyjników itp.

Na warsztacie „Reaktywacja korali” zostaną przedstawione podstawy tworzenia biżuterii, metody jej naprawy, łączenia elementów oraz bazowe narzędzia, które temu maja służyć.

Na spotkanie każdy z uczestników może przynieść ze sobą biżuterię, którą chciałby naprawić lub przerobić, czy też zalegające na dnie szafek koraliki, kamyczki itp, które będzie można połączyć w gotowe ozdoby.

Data:24.04.2013 r., godz. 17.00 – 19.00.

Miejsce: Pracownia Biżuterii Naturalnej, Białystok, Rynek Kościuszki 24, IIIpiętro.

Wstęp: 50 zł.

Zapisy: 662276577 Elżbieta Bartoszewicz.

Możesz również polubić…