Rozwój

14.12. Czerwony Namiot czyli jak żyć w zgodzie z rytmem i mądrością ciała. Warsztat.

Każda z nas jest obdarzona niezwykłym darem – pięknym, kobiecym ciałem. To ciało ma swój rytm, który możemy poznać.Warsztat dedykowany będzie poznaniu własnego cyklu na poziomie fizycznym, psychologicznym i duchowym. Uczestnicy nauczą się rozpoznawać własny rytm i współpracować z nim w codziennym życiu. Poznają kulturowe bariery, które oddzielają każdego z nas od cielesności a kolejno dowiedzą się jak „rozpuść” je w bezpieczny i lekki sposób. Wszyscy wspólnie stworzą piękną, bezpieczną, kobiecą przestrzeń.

Jak zapowiada Kobieteria, Organizator warsztatów,: „Ożywimy tradycję Czerwonego Namiotu, w którym kobiety spotykały się w kręgu, by opowiadać swoje historie, razem tańczyć i ucztować. My też będziemy celebrowały życie, wspierały się, odkrywały kobiecą moc. Tańcem obudzimy nasz wewnętrzny ogień.”

Warsztat skierowany jest do kobiet, którym:
– zależy na własnym rozwoju,
– chcą wzbogacić swoją wiedzę na temat tego, jak można lepiej zadbać o swoje ciało i siebie,
– chcą wejść w realny, głęboki kontakt ze swoim ciałem, poznać je i dobrze się w nim czuć,
– chcą zyskać nowe spojrzenie na zdrowie i seksualność,
– obudzić zmysłowość i przyjemność, radość życia.

Warsztat poprowadzi Natalia Miłuńska. Od lat współtworzy Stowarzyszenie Kobiet Dakini, gdzie prowadzi wykłady oraz warsztaty dla kobiet i dziewczynek, a także Krąg Snów. Z wykształcenia antropolożka kultury, w swojej pracy łączy wiedzę naukową, doświadczenie wyniesione z kręgów kobiet i z podróży, w których poszukiwała nowych wzorców kobiecości. Właścicielka prawdopodobnie największego w Polsce zbioru książek na temat miesiączki – od antropologicznych, przez poradniki po opracowania dotyczące zdrowia. Twórczyni strony www.miesiaczka.com i firmy Naya produkującej ekologiczne podpaski. Od roku współtworzy projekt Kobieta Piękna z Natury.

Data i miejsce:
14 grudnia 2013, godz. 15:30 – 19:00.

Akademia Twórczego Rozwoju BEBE, ul Waszyngtona 30 U2, 15-304 Białystok

Wstęp:  55 zł
Zapisy: kobieteria@gmail.com

Źródło:  Kobieteria Stowarzyszenie Inicjatyw Kobiecych

Możesz również polubić…