Aktualności Rozwój

16.02.2013 – Warsztaty designerskie Kultura Stołu.

16 lutego w Galerii Arsenał będzie można wspólnie z Agnieszką Bar i Agnieszką Kajper, designerkami z grupy WZOROWO, pouczyć się na wyjątkowych warsztatach zatytułowanych KULTURA STOŁU, skierowanych do młodzieży i osób dorosłych.

Inspirację do warsztatów stanowić będą czynności towarzyszące wspólnym posiłkom, sytuacje przy stole, zwyczaje, relacje międzyludzkie. Stół jako ważny element wyposażenia każdego wnętrza sprzyja integracji, wymianie myśli, dzieleniu się emocjami.Na warsztaty zapraszamy młodzież, studentów i osoby dorosłe.

Przy wykorzystaniu gliny i materiałów z odzysku uczestnicy wspólnie, przy jednym dużym stole pokrytym gliną, stworzą unikalne formy naczyniowe (np. talerze, misy, filiżanki, kubki, wazony, patery, dzbanki itp.) “wyrastające” z podłoża i ściśle z nim zintegrowane. Równolegle z materiałów z odzysku (przyniesionych przez uczestników) wspólnie stworzone zostaną narzędzia do formowania gliny (cykliny, stemple, wałki, itd.).

 

Data: 16.02.2013 r., I grupa godz. 10-13 oraz II grupa godz. 15-18.

Miejsce: Galeria Arsenał, ul. A. Mickiewicza 2, Białystok.

Zapisy: Wymagana wcześniejsza rejestracja na adres  a.wandzel@galeria-arsenal.pl

Uczestnicy proszenie są o przyniesienie ze sobą materiałów z odzysku: druty, kawałki drewna, linoleum, opakowania, kapsle, zakrętki, itp.

 

Źródło: Galeria Arsenał.

Możesz również polubić…