Rozwój

16 i 23.-4. – Słowa, które sprzedają. Warsztaty „Jak pisać profesjonalne teksty marketingowe”.

Ze słów można stworzyć kompozycję, która zachwyci, wzburzy lub sprawi, że odbiorca przejdzie obok niej obojętnie. Z całą pewnością można stwierdzić, że słowa mają wielką moc, mogą rozpalić emocje i motywację.

A jak jest w Twoim przypadku? Jak dużo zależy od skuteczności i umiejętności Twego pisania? Czy zdajesz sobie sprawę, jaki wpływ na Twoich klientów, pracowników, partnerów mają teksty, które do nich piszesz?

Szukając odpowiedzi na te pytania, wyobraź sobie, jak z łatwością opisujesz usługi swojej firmy. Teksty reklamowe i mailing działa tak, jak tego pragniesz. Z łatwością dobierasz słowa, tak aby stworzyć skuteczny tekst, motywujący do działania. Tak, tak w pisanych przez Ciebie tekstach jest duży potencjał, który może mieć wpływ na Twoją przyszłość, Twoje pieniądze oraz pozycję społeczną.

Organizatorzy warsztatów: Krystyna Bezubik oraz Leszek Chalecki zapraszają na dwa bezpłatne spotkania promocyjno-warsztatowe pt. „Słowa, które sprzedają. Jak pisać profesjonalne teksty marketingowe”.

Spotkania odbędą się 16 i 23 kwietnia 17:00 – 18:30 w Galerii im. Sleńdzińskich, ul. Legionowa 2, Białystok.

Dzięki nim dowiesz się:

  • jakie elementy składają się na profesjonalny tekst marketingowy.
  • co wpływa na skuteczność Twojej oferty.
  • co Cię powstrzymuje przed pisaniem przekonujących ofert.
  • jak wyjść poza schematy myślenia i pisania.

Data: 16 i 23.04.2013 r., g. 17:00

Miejsce: Galeria im. Sleńdzińskich w Białymstoku, ul. Legionowa 2.

Zapisy: biuro@szkolainpiracji.pl lub kursy@piszebochce.pl (List o treści: Deklaruję chęć uczestnictwa w bezpłatnym warsztacie „Słowa, które sprzedają” w dniu …) Tematyka obu spotkań będzie różna, więc możesz wziąć udział w dwóch spotkaniach.

Z uwagi na możliwości lokalowe, liczba miejsc jest ograniczona.

Możesz również polubić…