Kino

18.04. – Kwietniowe kino kobiet!

18 kwietnia (czwartek) odbędzie się kolejne kino kobiet w kinie Helios Atrium Biała. Zapraszamy wszystkie panie na wieczór pełen atrakcji oraz seans filmowy z francusko-niemiecko-węgierską produkcją „Zamieszkajmy razem”.

To jedna z lokalnych imprez skierowana wyłącznie do kobiet. Połączenie seansu filmowego z dodatkowymi atrakcjami przed seansem. Seanse Kina Kobiet – to chwila relaksu i wytchnienia w środku tygodnia a także okazaja do spotkania się z przyjaciółkami w miłej atmosferze. Atrakcje organizowane są tuż przed seansem na holu oraz w sali kinowej.

Najbliższy seans odbędzie się 18 kwietnia (czwartek) w kinie Helios Atrium Biała o godz. 18:30 z filmem „Zamieszkajmy razem”. Przed seansem w sali kinowej odbędzie się także pokaz sukienek z kolekcji projektantki Beaty Cupriak.

Atrakcje w holu kina dostępne będą już od godziny 17:30. Tym razem w holu kina będzie można skorzystać z zabiegów na dłonie,  porad kosmetycznych, zabiegów fotoodmładzania twarzy światłem spolaryzowanym, zobaczyć prezentację urządzeń treningowych orbitrek oraz slim belly.

Przed seansem tradycyjnie będzie można wziąć udział w konkursach z nagrodami. Do wygrania między innymi: sukienka z kolekcji Beaty Cupriak, bony zniżkowe na kolekcję w butique „Beata Cupriak”, zaproszenia na makijaż, zaproszenie do spa na „Weekend z koleżanką”, zestawy gadżetów do nauki języka angielskiego, karnet na ćwiczenia aerobowe z urządzeniem SLIM Belly, karnet na siłownię i treningi personalne, zaproszenia na wymianę opon, vouchery na kosmetyki, zaproszenia na warsztaty dla kobiet oraz wiele innych.

O filmie: ” „Zamieszkajmy razem”:

Annie, Jean, Claude, Albert i Jeanne są przyjaciółmi od ponad czterdziestu lat. Ich dojrzały wiek oznacza także ograniczoną niezależność, utraty pamięci, liczne choroby, dom spokojnej starości, a co najgorsze separacji. Pewnego dnia jeden z pięciu przyjaciół postanawia przełamać samotność i proponuje pozostałym: „Zamieszkajmy razem” (źródło opisu: Helios).

 

Data i miejsce: 

18 kwietnia, godz. 18:30– kino HELIOS Atrium Biała

Bilety: w cenie 23 zł już w sprzedaży. Przy zakupie minimum 15 biletów jeden bilet w cenie 20 zł.

Aby ułatwić Paniom zakup biletów na seans, wprowadzono możliwość zakupu biletów przez Internet.

 

Źródło: www.heliosnet.pl

Możesz również polubić…