koncert Muzyka

18.05. – Mela Koteluk wystąpi w ramach Dni Sztuki Współczesnej.

Mela Koteluk, to młoda wokalistka pochodząca z Sulechowa. Mówi się o niej często, że jest objawieniem polskiej sceny muzycznej. W maju 2012 roku wydała album „Spadochron”, który prawie z prędkością światła opanował eter wszystkich stacji radiowych a samej wokalistce i jej zespołowi przyniósł wiele wyróżnień i koncertów. 

Mela Koteluk  w początkach swojej drogi muzycznej śpiewała w chórkach Gaby Kulki i zespołu Scorpions. Na szczęście dla nas rozpoczęła w końcu solową karierę.  Od jej fonograficznego debiutu (album„Spadochron”) minął zaledwie rok a o niej i jej muzyce mówi się już jak o sukcesie. Otrzymała m.in. nagrodę Fryderyków 2013 w kategoriach „Artysta” oraz „Debiut Roku”. Jest też pomysłodawczynią akcji „Nie bądź dźwiękoszczelny”, która ma na celu promowanie idei koncertów na żywo.

Na początku 2013 r. nagrała z Czesławem Mozilem utwór „Pieśń o szczęściu” do filmu Kordiana Piwowarskiego „Baczyński”.

Jej muzyka to niecodzienne połączenie popu i brzmień alternatywnych oraz nietuzinkowe teksty. Koncert, który odbędzie się już 18 maja w ramach Dni sztuki Współczesnej to niebagatelna gratka nie tylko dla stałych fanów wokalistki. Naprawdę warto wybrać się na to wydarzenie muzyczne i zobaczyć Melę Koteluk na żywo!

 

Data: 18.05.2013 r., godz. 20:30.

Miejsce: Kino Forum, legionowa, Białystok.

Wstęp: bilety 30 zł. w przedsprzedaży, w dniu wydarzenia: 40 zł

Możesz również polubić…