Muzyka

Zagłosujmy i pomóżmy białostockim zespołom w finale konkursu Electronic Beats Festival.

Miss God, grupa VSHOOD i zespół Ikebana to  białostockie projekty muzyczne, które znalazły się w finałowej 20. konkursu. Młodzi twórcy mają szansę, by wygrać występ na festiwalu muzyki elektronicznej w Poznaniu.  Ostatnie dni głosowania internautów. Ważny każdy głos. Pomagajmy!

Konkurs „Zagraj na Electronic Beats Festival” to pomysł serwisu T-Mobile Music na znalezienie polskiego artysty którzy zagra jako support dla takich sław jak Modeselektor i A-Trak na Electronic Beats Festiwal w Poznaniu. Głosowanie internautów wyłoni z 20. finalistów cztery grupy z największą ilością głosów, które  wystąpią na żywo przed jury w Warszawie.

By znalazły się w nich białostockie projekty tj. Miss God-finalistka konkursu Skody i Programu Trzeciego Polskiego Radia oraz grupa VSHOOD, która zajęła 34. miejsce w plebiscycie Muno.pl na najlepszy zespół (wyprzedzając w rankingu Myslovitz czy Sistars), a także  trio Ikebana.

Aby zagłosować wystarczy zarejestrować się przez stronę:  http://www.t-mobile-music.pl/rejestracja.html i zagłosować na piosenki: „Coming out” Miss God i „B water” grupy VSHOOD. Regulamin konkursu zezwala na wsparcie kilku utworów jednocześnie, a głos oddaje się na nie tylko raz. Wśród głosujących rozlosowane zostaną podwójne karnety na festiwal.

Zwycięzca całego konkursu wystąpi 26 kwietnia w Poznaniu na polskiej odsłonie kultowego programu muzycznego Electronic Beats.

Finałowe „B water” – VSHOOD:  http://www.youtube.com/watch?v=lOYpGU9uHtM

Fragment piosenki „Coming out” – Miss God: http://www.youtube.com/watch?v=CEFVujTAw1k

 

Autor zdjęcia: Kasia Znana.

 

 

 

Możesz również polubić…