Wydarzenia

18.05. – Muzeum Min: z rowerem ci do twarzy!

W sobotę 18 maja od godz. 20:00 masz niepowtarzalną okazję zrobić sobie zdjęcie ze swoim… rowerem! Niecodzienną akcję organizuje Kawiarnia Labalbal. Zatem jeśli wybierasz się na Noc Muzeów, weź ze sobą rower i wstąp po zdjęcie!

Uwaga! Miny! To może być także Twoja chwila na uwiecznienie z własnym (lub cudzym) jednośladem. Muzeum Min działające przy Kawiarni Labalbal postanowiło w humorystyczny sposób przyłączyć się do akcji Noc Muzeów.

Doceniając poczucie humoru rowerzystów, które przecież właścicielom i użytkownikom rowerów zawsze dopisuje zapraszają do wspólnej zabawy, robienie zdjęć pamiątkowych z jednośladami.

W nocy, 18 maja, uwieczniane będą wyjątkowe uczucie do jednośladu. Plan jest prosty, przyjedź rowerem do Labalbalu, zaparkuj, odsapnij, napij się piwa bezalkoholowego, a potem dźwignij swój rower do atelier kawiarni, uśmiechnij się albo wystaw język i uwiecznij tę chwilę. Tylko Ty i Twój rower! No i tłum gapiów dookoła. Jeśli nie masz roweru też przyjdź. Użyczą Ci roweru, żebyś mógł za czterdzieści lat chwalić się wnukom, że kiedy byłeś młody…

No to do Muzeum Min marsz! A właściwie kręć….

 

Data: 18.05.2013 r., od godz 18.00 do ostatniego gościa.

Miejsce: Kawiarnia Labalbal,  Warszawska 21/3, 15-062 Białystok.

Wstęp: wolny

Możesz również polubić…