Kino Na topie

18 i 21 marca – wiosenne Kino kobiet w Heliosie.

Czekając na pierwszy dzień wiosny, warto wyjść z domu, spędzić czas z przyjaciółką i obejrzeć film w dobrym towarzystwie. Bilety na marcowe seanse Kina Kobiet już w sprzedaży! Najbliższy już 18 marca.

Przed nami kolejne spotkanie filmowe, organizowane przez kino Helios, łączące seans filmowy z atrakcjami przygotowanymi specjalnie dla kobiet. Na widowni wyłącznie kobiety a do tego liczne atrakcje, przygotowane dla usatysfakcjonowania kobiecego ciała i duszy. Filmy – dobierane tak, aby podobały się właśnie paniom.

W marcu zapowiedziano wieczór traperski. Mile widziane będą kapelusze, kowbojki i kraciaste koszule.

Przed seansem będzie można pobawić się przy stole do kasyna i sprawdzić się w wirtualnym polowaniu. nie zabraknie także konkursów z nagrodami. A na zakończenie zapowiedziano wspólne odśpiewanie piosenki w stylu country!

 

 

 

Z filmów tym razem wybrano dla pań „Mama i ja”, komedie z Barbarą Streisand w roli głównej!

To amerykańska komedia z 2012 roku w reżyserii Anne Fletcher. Scenariusz – Dana Fogelmana, który pisał na podstawie własnych doświadczeń. Za produkcję odpowiadają Barbra Streisand, Lorne Michaels i Seth Rogen, a muzykę skomponował Christophe Beck.

Andy Brewster, główny bohater, ma właśnie wyruszyć w przejażdżkę po kraju, kiedy poczucie winy sprawia, że decyduje się zabrać ze sobą swoją mamę, Joyce. Przez 8 dni i 3000 mil, Andy będzie wprawiany w zakłopotanie, doprowadzany do szału, analizowany i wciągany w niepokojące sytuacje przez kobietę, która zna go lepiej niż ktokolwiek inny. Jednak w miarę upływu czasu, Andy zacznie zdawać sobie sprawę z tego, że ma więcej wspólnego z mamą niż kiedykolwiek mógł sobie wyobrażać. Okazuje się, że to właśnie matczyna rada może być tym, czego potrzebuje życiowy pechowiec, aby zmienić swoje życie. Rogen wciela się w filmie w Andy’ego Brewstera, zmagającego się z losem młodego wynalazcę, który szuka szczęśliwego przełomu w życiu. Kreowana przez Streisand Joyce to nieznośna matka i pełna energii wdowa gotowa na skończenie z samotnym życiem.

Zobacz zwiastun filmu >>

 

Data i miejsce: 

18 marca, godz. 18:30 – kino HELIOS Galeria Alfa

21 marca, godz. 18:30 – kino HELIOS Atrium Biała

Bilety: w cenie 23 zł już w sprzedaży. Przy zakupie minimum 15 biletów jeden bilet w cenie 20 zł.

Aby ułatwić Paniom zakup biletów na seans, wprowadzono możliwość zakupu biletów przez Internet.

 

Źródło: www.heliosnet.pl

 

 

Możesz również polubić…