koncert Muzyka

22.10. Energetyczny koncert trzech młodych gwiazd w Sepularium.

W najbliższy wtorek w białostockim klubie Sepularium wystąpią trzy młode, energetyzujące zespoły. Warto się wybrać, szczególnie, że wstęp jest absolutnie symboliczny.  CLOCK MACHINE
Czterech zdrowych chłopaków chwyciło za instrumenty by zniszczyć wasze szare życie. Rock’n’roll bez wyrzutów sumienia może odejść na emeryturę, nadchodzi Clock Machine. Są młodzi, przystojni i bezkompromisowi. Zwinęli główne nagrody m.in. na 41 festiwalu FAMA i Rock Open Air w Siedlcach. Dzięki głosom słuchaczy Eski Rocki widzom TVN zagrali na Orange Warsaw Festival 2012. Laureaci Eliminacji do 19. Przystanku Woodstock oraz Empik Make More Music. Wychowani na krakowskich przedmieściach pną się do miejsca, z którego droga prowadzi już tylko w dół.

THE FROSTS
Pełne emocji występy i hitowe kawałki zachwyciły już pół internetowej Polski w przeglądzie Make More Music. Zostali publicznie docenieni przez takie sławy jak Piotr Rogucki (Coma), Piotr Metz czy Maria Peszek.
Reprezentanci Podlasia – znani na lokalnym, muzycznym podwórku. Nieśmiało wybijają się poza granice rodzinnego miasta. Laureaci przeglądu „Gramy Swoje”-support Farben Lehre. 2 miejsce na „Dobrej Stronie Rocka” oraz ostatnio Pierwsze miejsce na białostockim „youngstage’u”. Niepodważalny talent do wrażliwych kompozycji idzie w parze ze słabością do dziewczyn spod sceny.

RUBBER REPTILES
Rubber Reptiles – Wszyscy poznaliśmy się w Warszawie, skład zmieniał się z czasem aż dotarliśmy do miejsca w którym jesteśmy obecniei: Patryk (voc, git), Mikołaj (perkusjac bac.voc) Marek (git). Na co dzień rezydujemy i gramy próby na Warszaskim Żoliborzu. Muzycznie jesteśmy mocno zainspirowani wyspiarskim Rock N Rollem jak The Kinks, The Yardbirds, The Rolling Stones czy Led Zeppelin.
Kończąc, gramy to co lubimy, tego czego nie lubimy, nie gramy!!

Data: 22.10.2013r., godz.

Miejsce: ACK Sepularium, Św. Rocha 14, 15-979 Białystok

Bilety: 10 zł, do kupienia przy wejściu.

 

Źródło: materiały organizatora.

Możesz również polubić…