Rozwój

17.06. – „Istota poczucia własnej wartości”. Warsztaty.

Zapraszamy na warsztaty „Istota poczucia własnej wartości”, które poprowadzi Monika Makocka-Wojsiat. Zajęcia inspirowane są twórczością Rogera Sparksa i jego modelem słonecznika opisanym w książce „Istota poczucia własnej wartości”.

Poczucie własnej wartości to tylko postawa, a postawę można zmienić. Podstawową do poczucia własnej wartości jest wiara w skuteczność swojego umysłu – w umiejętność myślenia, uczenia się, dokonywania wyborów, podejmowania decyzji oraz radzenia sobie ze zmianami. Rozwijanie poczucia własnej wartości polega między innymi na uczeniu się sposobów dokładniejszego oceniania swoich możliwości. Prowadzi to zwykle do pozytywniejszego odczuwania samego siebie.

Na warsztatach, które odbędą się już w poniedziałek, 17 czerwca przewidziano koncentrację na autodiagnozie, ocenie naszych zasobów, wyborze obszarów w życiu, które chcielibyśmy wzmacniać, rozwijać lub zmieniać, koncentracji na celach jako strategia realizacji marzeń oraz planie rozwoju osobistego. O tym wszystkim, sposobach, metodach podnoszenia poczucia własnej wartości można będzie dowiedzieć się na zajęciach organizowanych przez Książnicę Podlaską w Białymstoku.

 

Data: 17.06.2013 r., godz. 18.00.

Miejsce: Książnica Podlaska im. Łukasza Górnickiego Filia Nr 15, ul. M. Skłodowskiej-Curie 16, Białystok.

Wstęp wolny.

Możesz również polubić…