koncert Muzyka

31.03. – Święta w Alkierzu.

W wielkanocną niedzielę, wszyscy , którzy będą mieli dość siedzenia w domu, mogą zajrzeć do supraskiego Alkierza na muzyczną strawę duchową czyli selektywny wybór muzyki, którego dokonają dwaj młodzi i przystojni panowie: B0ni i Lou.

Boni & Lou:
Boni – dorodny chłopak z Supraśla, któremu rodzice dali imię Wojciech. Perkusista, dyskdżokej, przyszły Pan Inżynier. Jego pierwsze, aktywne kontakty z muzyką są wcześniejsze niż z maszynką do golenia. Gdzieś w czasach głębokiego gimnazjum założyli z kumplami kapele, a jemu w drodze losowania przypadła rola perkusisty. I tak zostało. Od kilku ładnych lat, razem z dwójką przyjaciół jeszcze z piaskownicy, tworzą kapele Trulejbas. W międzyczasie Wojtek odkrywa muzykę elektroniczną. Szczególnie do gustu przypada mu wszystko co jest „deep/dub/minimal”. Wkręca się do tego stopnia w ten klimat, że odkłada trochę grosza, kupuje gramofony, mikser i zaczyna zbierać płyty. I wytrwale trenuje.

Lou – podejrzanie wesoły chłopak, który lubuje się we wszystkim co dobre. Funk, disco, dnb, dubstep, house, pop, reagge, techno, rock’n’roll – to nie ma znaczenia co, ważne żeby w duszy się bujało. Kiedy był mały chciał zostać gwiazdą rocka. Nie wyszło. Później chciał zostać DJem. Też nie wyszło. W końcu poprzestał na graniu raz na jakiś czas na gitarze basowej i puszczaniu muzy z winampa lub jutuba. I tu się odnalazł. Najlepszy selektor w okolicy. Przyznaje się, że najbardziej lubi słuchać w domu „Another bite of dust” zespołu Queen i jeść przy tym kluski lane ze śmietaną.
http://www.youtube.com/watch?v=g4ouPGGLI6Q

Polecamy!

Data: 31.03.2013 r. godz. 18.00.

Miejsce: Alkierz, ul. Józefa Piłsudskiego 11, Supraśl.

Wstęp wolny.

 

Za: Alkierz.

 

Możesz również polubić…