Wydarzenia

7.12. Zamieniada ubrań czyli Swap Party.

Zrób porządki w szafie. Odśwież swoją zimową garderobę za darmo lub za przysłowiowe grosze. Już w sobotę 7 grudnia, zapraszamy na kolejną Zamieniadę. Spotkajmy się wspólnie w salach Afrolatin Jam Studio Tańca. Każdy z uczestników może przynieść dowolne przedmioty: ubrania, dodatki, akcesoria, itp. Obowiązują zapisy.

Co to jest SWAP?
SWAP to okazja by zrobić porządki i przygotować szafy na nowy sezon i wymienić ciuchy, których już nie założysz na nowe lub używane.

Każdy z nas ma ubrania, których nie nosi z różnych względów (wynik nietrafionego prezentu, nieudanego zakupu, zmieniliśmy styl, rozmiar itp.). SWAP PARTY to idealna okazja żeby pozbyć się takich rzeczy znajdując im nowego właściciela.

Uwaga w celu udziału prosimy o rejestrację potwierdzającą udział, formularz zgłoszeniowy dostępny pod linkiem. Musimy wiedzieć ile Was przybędzie aby zaaranżować przestrzeń.

Twórcy rękodzieła chcący wziąć udział w wydarzeniu i sprzedaży swoich produktów proszeni są o kontakt na adres kobiecybialystok@gmail.com

 

ZASADY ZAMIENIADY:

Zgłaszasz chęć przybycia poprzez rejestrację.
Zabierasz ze sobą ciuchy, dekoracje (lub inne przedmioty), których już nie będziesz nosić (używać), zapraszasz je na wycieczkę do Afrolatin Jam Studio.

UWAGA: przedmioty muszą być czyste i w dobrym stanie! W takim jakbyś sama chciała je dostać!
Wieszasz/rozkładasz/eksponujesz w miejscu Zamieniady i wymieniasz się z innymi osobami.
Mile widziane książki i rękodzieło.

Dopuszczalne jest również rozliczenie pieniężne. Pamiętaj jednak aby nie przekraczać kwoty 20 zł.
Impreza otwarta dla wszystkich, nie ma ograniczeń dla płci lub wieku.

Korzystamy z wyposażenia Afrolatin Jam Studio Tańca, rzeczy można eksponować na stołach, ławach i krzesłach. Można przywieźć ze sobą wieszaki stojące. Możecie również zabrać ze sobą koce do rozłożenia przedmiotów.

O podniebienia uczestników zadba Pieczenie na Zamówienie.

 

Data: sobota 07.12.2013 r., godz. 12.00 – 14.00
Miejsce: Afrolatin Jam Studio, ul. Narewska 5 lok 8, Białystok.

Wstęp: 5 zł do puchy na zwrot kosztów organizacyjnych.

Mamy możliwość wypożyczenia wieszaków stojących w cenie dodatkowych 5 zł/ wieszak szerokości 1,5 m. Niezbędna rezerwacja wieszaka pod adresem kobiecybialystok@gmail.com. Ilość wieszaków jest ograniczona!

Zapisy na Zamieniadę: http://zamieniadabialystok.evenea.pl/

Zapisz się teraz! Liczba miejsc ograniczona.

 

Możesz również polubić…