Wydarzenia

7.04.- Podlaskie Targi Ślubne.

Zaraz po świętach, wszystkie przyszłe panny młode będą mogły zyskać dawkę inspiracji na Podlaskich Targach Ślubnych, organizowanych w centrum miasta.Wydarzenie organizowane jest specjalnie z myślą o przyszłych pannach i panach młodych. XI Targi Ślubne odbędą się 7 kwietnia w godz. 11 -17 w Białostockich Spodkach (ul. Św. Rocha 14).

Jeśli marzysz o tym, by w jeden weekend zorganizować ślub i wesele, to będziesz mieć ku temu doskonałą okazję. Zapowiedziano, że wystawcy będą mieli do zaoferowania przyszłym małżonkom wszystko, co potrzeba. Możliwe, że  wciąż szukasz wymarzonej sukni ślubnej i marzysz by w końcu powiedzieć „to właśnie ta”, upewnij się jednak, że obejrzałaś już wszystkie kolekcje. Targi Ślubne dają Ci właśnie taką możliwość! Zarezerwuj przynajmniej kilka godzin, by zapoznać się z ofertą najlepszych firm z branży ślubnej: producentów sukien, garniturów, akcesoriów ślubnych, jubilerów, florystów, dekoratorów, wizażystów, fotografów, cukierników, konsultantów ślubnych i producentów zaproszeń.

Atrakcją dla odwiedzających będą występy zespołów muzycznych i akustycznych, pokaz czarnej magii i taniec brzucha, konkursy z cennymi nagrodami ufundowanymi przez wystawców (suknie ślubne, złota biżuteria, dvd, darmowe plenery, torty i wiele innych) , pokazy makijażu ,fryzur ślubnych ,oraz występy par tanecznych! Przed budynkiem zaprezentują się najciekawsze pojazdy i powozy do ślubu.

Największą zaletą tej imprezy będzie to, że wszystko, co stanowi nieodłączne zaplecze wesela i ślubu, znaleźć można będzie w jednym miejscu i w jednym czasie.

 

Data:  7.04.2013., godz. 11.00-17.00.

Miejsce: Wojewódzki Ośrodek Animacji Kultury, SPODKI, ul. Św. Rocha 3.

Informacje: pod numerem: 512 232 939 , 513 471 985 e-mail krzysztofbaltyk@interia.pl


Organizator targów: PHU BAŁTYK

Możesz również polubić…