Aktualności Polecamy Wydarzenia

8 marca – Pewna siebie jak nigdy. Wróć na rynek pracy.

Czujesz, że brakuje Ci pewności siebie? Koniecznie wybierz się na spotkanie Szkoły Inspiracji w najbliższy piątek. Dowiesz się co należy zrobić aby nabrać odwagi, pewności, porzucić irracjonalny strach i zacząć osiągać to czego pragniesz.

Mówi się, że absolutnie każdy może się tego nauczyć a potrzeba do tego wyłącznie małej zmiany sposobu myślenia. Pewność siebie to bowiem myślenie w odpowiedni sposób i kreowanie we własnej głowie myśli, które stoją w opozycji do strachu przed nieznanym.

Świat stawia przed nami wyzwania, daje coraz to nowe szanse a strach, który bywa w naszych głowach bardzo szybko potrafi sabotować nasze działania. Nie pozwól aby to uczucie opanowało twoje życie, naucz się jak sobie z nim radzić i brać z życia garściami.

Znakomitą okazją do zrobienia pierwszego kroku w tym kierunku jest spotkanie Pewna Siebie Jak Nigdy, które 8 marca odbędzie się w nowo otwartej Księgarnio Kawiarni „Spółdzielnia”. Zatem jeśli na przykład marzysz o powrocie na rynek pracy, stoisz przed wyborem założenia działalności gospodarczej lub chcesz po prostu poprawić jakąś relację w swoim życiu, ale brakuje ci motywacji by zrobić kolejny krok w tym kierunku, to spotkanie jest własnie dla ciebie.

Na spotkaniu Leszek Chalecki, ze Szkoły Inspiracji zdradzi kobietom jak:

  • budować relację z samą sobą,
  • poszerzyć swoją strefę komfortu,
  • przejąć kontrolę nad pewnością siebie.

Zapraszamy, początek spotkania o godzinie 17.00.

Data: 8.03.2013 r., godz. 17.00.

Miejsce: Księgarnio Kawiarnia „Spółdzielnia, ul. M.C.Skłodowskiej 8/1, Białystok.

Wstęp: wolny!

Możesz również polubić…