Aktualności Wydarzenia

8 marca – Lekcja dopasowania bielizny z brafitterką z okazji Dnia Kobiet.

W najbliższy piątek i sobotę będzie można skorzystać z bezpłatnej lekcji i dopasować sobie wymarzoną bieliznę. Wszystko pod czujnym okiem i przy wskazówkach doświadczonej brafitterki.

Sklep Kamelia wspólnie z marką Corin, organizuje akcję edukacyjną z okazji obchodów Dnia kobiet. Ma ona na celu propagowanie sztuki prawidłowego dopasowania bielizny, tak aby każda kobieta czuła się w niej zdrowo i komfortowo.

Marka Corin to jako pierwsza w Polsce przeprowadziła badania pod okiem lekarzy onkologów na temat znaczenia prawidłowo dobranego biustonosza w codziennej profilaktyce raka piersi, ale także w nawiązaniu do codziennego komfortu związanego z noszeniem bielizny. Badania te odniosły sukces i odbiły się szerokim echem w całej Polsce.

Organizatorzy chcą przedstawić zainteresowanym kobietom zalety noszenia prawidłowo dobranej bielizny, zwrócić uwagę na wyniki wyżej wspominanych badań i zaprosić Panie na lekcje bra fittingu, gdzie  będzie można się my nauczyć jak powinien wyglądać prawidłowo dobrany biustonosz.

Wszystkie chętne uczestniczki będą mogły przekonać się, jakie błędy popełniały dotychczas przy wyborze biustonoszy i na co powinny w przyszłości zwracać uwagę, oprócz tego Panie będą miały okazję zapoznać się z rozszerzoną ofertą firmy Corin (na co dzień niedostępną w Białymstoku).
Wcześniej będą prowadzone zapisy na indywidualne spotkanie-lekcję.

Liczba miejsc dla chętnych uczestniczek jest ograniczona. Uczestnictwo w akcji nie wiąże się z dodatkowymi opłatami.

Data: 8-9.03.2013 r.  Piątek, 8 marca – godz. 10.00-18.00. Sobota, 9 marca – godz. 10.00-14.00.

Miejsce: salon Kamelia, ul. Warszawska 21/11, Białystok.

Istnieje możliwość rezerwacji terminu i godziny spotkania: salon Kamelia, tel. 517 726 261.

Możesz również polubić…