Wydarzenia

22-23.06. – Piknik rodzinny „Bezpieczne wakacje”.

Jak wydać mniej na paliwo? Jak zaplanować wyjazd, aby dla całej rodziny był on bezpieczny? I o czym pamiętać planując wakacyjną podróż samochodem? Na te i szereg innych pytań odpowiedzą eksperci motoryzacyjni podczas rodzinnego pikniku pod hasłem „Bezpieczne wakacje z Martomem”, który odbędzie się w Białymstoku 22 i 23 czerwca.

Na uczestników czekać będą także bezpłatne porady techniczne, darmowe, trójwymiarowe badania geometrii nadwozia, kontrola na ścieżce diagnostycznej oraz moc atrakcji dla całej rodziny w trzech strefach tematycznych: dla panów, pań i dzieci.

Panowie będą mieli okazję dowiedzieć się jak bezpieczniej, taniej i wygodniej dowieźć rodzinę na wakacje, jak jeździć na długich trasach, jakie są wymogi formalne przy poruszaniu się autem w innych krajach oraz co zrobić w razie wypadku za granicą. Ponadto będą mieli możliwość spotkania się z ekspertami marki Castrol, którzy opowiedzą na temat roli oleju we właściwej eksploatacji pojazdu oraz przedstawicielami koncernu Goodyear, którzy zajmą się promocją „eco drivingu”.

Strefa pań to przede wszystkim spotkanie z wizażystkami i kosmetyczkami z salonu Mona Mi. Podczas eventu każda kobieta będzie mogła poddać się metamorfozie swojego wyglądu pod hasłem „Piękna za kółkiem”. Zmiany te obejmować będą np. zrobienie bezpłatnego makijażu czy próbnego manicure.

Organizatorzy pomyśleli również o najmłodszych, dla których zaplanowano m.in.: plac zabaw, dmuchany zamek, zjeżdżalnia czy gokarty, malowanie twarzy, konkursów, animacje i wiele innych niespodzianek.

Dwudniowa impreza będzie także okazją do skontrolowania swojego pojazdu zupełnie za darmo, przy pomocy urządzeń do badania geometrii nadwozia w 3D czy na ścieżce diagnostycznej.

W niedzielę, o 14.00 zostaną rozstrzygnięte dwa konkursy: plastyczny skierowany dla dzieci, pod hasłem „Bezpieczne wakacje” i dla dorosłych, fotograficzny. Zwycięzcy pierwszego otrzymają m.in. grupowe bilety wstępu do centrum dziecięcej rozrywki Bajkoland, karnety na zajęcia edukacyjne w Akademii Twórczego Rozwoju BEBE oraz wiele dodatkowych upominków. Aby wziąć udział w drugiej zabawie, na profilu organizatora na facebooku, należało udostępnić swoje zdjęcie z samochodem. Autor najciekawszej zdaniem internautów fotografii otrzyma voucher o wartości 1000 zł, do zrealizowania w jednym z białostockich biur podróży.

Data: 22-23.06.2013 r. w godz. 10.00-17.00.

Miejsce: Plac przed Centrum Motoryzacyjnym Martom, ul. Kawaleryjska 28,  Białystok.

Wstęp: wolny.

Możesz również polubić…