Sztuka

Białystok 22 p.m. Wystawa fotografii Konrada Emila Mickiewicza.

Znaleźliście błąd w tytule? My też. Mało tego: popełniliśmy go z pełną premedytacją. Po co? Zrozumiecie, gdy zobaczycie wystawę Konrada Adama Mickiewicza.

Zaprezentowane zostaną na niej liryczne, nastrojowe kadry zebrane w czasie wielomiesięcznych nocnych wędrówek fotografika po Białymstoku. Choć wielu z nas urodziło się w tym mieście, wielu od lat mieszka tu i pracuje, bawi się, kocha, uczy, przeżywa życiowe wzloty i upadki – choć wielu z nas tak dobrze zna Białystok, to miasto z fotografii Konrada może okazać się dla nas wszystkich zaskoczeniem.

Wernisaż wystawy odbędzie się  17.05.2013 (piątek), w godz. 18.00 – 20.00 w Centrum im. Ludwika Zamanhofa w Białymstoku. Wystawa będzie czynna do 21.07.2013 r.

O autorze:

Konrad Adam Mickiewicz, ur. 09.01.1973 r. w Białymstoku, projektant, fotografik, stypendysta Prezydenta Miasta Białegostoku w 2010 r. w dziedzinie twórców profesjonalnych. Od listopada 2012 r. członek Związku Polskich Artystów Fotografików (ZPAF). Pomysłodawca wydanego w 2012 roku albumu A/O1, prezentującego dorobek fotograficzny pasjonatów fotografii analogowej, zgromadzonych wokół forum użytkowników aparatów marki nikon www.nikoniarze.pl. Patrzy i stara się widzieć więcej. Lubi kawę z mlekiem.

 

Za: http://www.centrumzamenhofa.pl

Możesz również polubić…