Wydarzenia

Geek Girls Carrots już po raz 15.

26 lutego (w środę) o 18.00 zapraszamy na XV spotkanie społeczności Geek Girls Carrots Białystok. Mowa będzie o blogowaniu, testowaniu i Big Data – czyli jak i po co marketerzy zbierają informacje o każdym z nas.

Agenda:

18:00     Powitanie – Kasia Stempniak, organizatorka GGC Białystok

18:10     Natalia Tur – „Poza schematami: testowanie życia wg Nishki.”

18:40     Diana Dubko  I Ty możesz być Wielkim Bratem! Big Data przyszłością marketingu?

19:10     Pitches – 1-minutowe prezentacje projektów uczestników

19:15     Networking

 

Prelegentki:

 Natalia Tur vel Nishka – z wykształcenia socjolożka, z zamiłowania blogerka. Prowadzi bloga www.nishka.pl, na którym przedstawia swoje rodzinne perypetie w formie anegdotek, dykteryjek i dialogów z córkami: 8- i 13-letnią. Główne motto bloga: „Mów, co myślisz. Myśl, co mówisz.” Współpracuje również z firmą Testility przy tworzeniu bloga o testowaniu oprogramowania.

 

Diana Dubko – karierę zawodową zaczynała w IT i lokalizacji (lokalizacyjna obsługa globalna Google’a), a następnie pracowała w wiodących polskich agencjach digitalowych (Hypermedia Isobar, 180Heartbeats, Ars Thanea), obsługując klientów globalnych i lokalnych.

W GGC od września 2013 roku jest webmasterem i zajmuje się aktualizacją strony www. Obecnie planuje powrót do IT, a w międzyczasie uczy się programowania, robi kolejne studia podyplomowe oraz planuje własny start-up.

Na uczestników spotkania czekają smakowite, geekowskie muffinki przygotowane przez Małgosię – autorkę bloga Muffin Love (http://muff-in-love.blogspot.com ).

 

 Geek Girls Carrots – o co chodzi?

Geek Girls Carrots to ogólnopolska społeczność kobiet kochających nowe technologie. Tworzą ją programistki, graficzki, project managerki, startuperki, właścicielki firm, blogerki, specjalistki od: użyteczności, mediów społecznościowych, komunikacji w Internecie, SEO i SEM, a także studentki kierunków związanych z IT – ale nie tylko!

Misją GGC jest promowanie pozytywnych wzorców kobiet, które odnoszą sukcesy w branży IT. Odbywające się co miesiąc spotkania są okazją, aby porozmawiać, opowiedzieć o swoich projektach, wymienić się wiedzą, doświadczeniem, pomysłami. GGC organizuje także szkolenia i warsztaty, a reprezentantki społeczności uczestniczą w konferencjach i spotkaniach branży.

Idea Geek Girls Carrots, zainicjowana przez Kamilę Sidor w Warszawie w 2011 r., zainspirowała dziewczyny w całej Polsce. Obecnie spotkania odbywają się już w 14 polskich miastach oraz w Berlinie i Seattle.

Więcej o Geek Girls Carrots na geekgirlscarrots.pl

 

Data: 26.02.2014 r. godz. 18.00.

Miejsce: Zmiana Klimatu, ul. Warszawska 6, Białystok (http://klimatuzmiana.pl)

Wstęp wolny po wcześniejszej rejestracji na http://ggcbialystok15.evenea.pl

 

 

 

Możesz również polubić…