Kino

Kino Kobiet w październiku.

Zapraszamy na kolejne seanse Kina Kobiet już 21 i 24 października. To doskonały pomysł na spędzenie jesiennego wieczoru w miłym babskim gronie.

Tradycyjnie nie zabraknie konkursów z atrakcyjnymi nagrodami, prezentacji partnerów, smakowitego poczęstunku oraz stoisk promocyjnych w holu kina. Przed seansem atmosferę podgrzeją rytmy kubańskiej salsy! Tancerze z „Centrum Tańca i Fitness Latin Studio” zaprezentują Paniom pokaz Salsy Kubańskiej w stylu Salonowym.

Natomiast od godziny 17:30 w holu kina będzie można poplotkować z koleżankami oraz skorzystać z licznych atrakcji przygotowanych przez partnerów seansu. W programie odobędzie się oczywiście również pokaz filmu. Tym razem będzie to  „Trener bardzo osobisty”.

„Trener bardzo osobisty” to historia George’a Dryera (Gerard Butler), byłego gwiazdora piłkarskich boisk, który po zakończeniu kariery
stara się naprawić popełnione dla ulotnej sławy życiowe błędy. Pragnąc odbudować relacje z byłą żoną Stacie (Jessica Biel) oraz dziewięcioletnim synkiem Lewisem (debiutant Noah Lomax), George jest w stanie pójść na największe kompromisy. Na początek zgadza się zostać trenerem drużyny piłkarskiej, w której mały występuje. Wszystko wydaje się zmierzać w dobrym kierunku, jednakże podejmując się tego wyzwania, George nie był w stanie przewidzieć zainteresowania ze strony atrakcyjnych matek pozostałych
piłkarzy, które zaczynają coraz bardziej agresywnie starać się o jego atencję. Nie mógł również przewidzieć, iż sponsor drużyny, odnoszący sukcesy biznesmen Carl King (Dennis Quaid), ma własne plany związane z jego gwiazdorską osobowością. Jak biedny George ma odzyskać szacunek syna i miłość byłej żony, jeśli wszyscy wokół rzucają mu pod nogi romantyczno-biznesowe kłody?
Zobacz zwiastun: http://www.youtube.com/watch?v=-vqAR5H6sFg

Data i miejsce:

21.10 (poniedziałek) – Kino Helios Galeria Alfa godz. 18:30

24.10 (czwartek) – Kino Helios Atrium Biała godz. 18:30

Bilety: do kupienie również online, w cenie 23 zł.
Dla grupy liczącej min. 15 osób, mamy tańsze bilety – jeden bilet w cenie 20 zł.

Więcej na: www.helios.pl

Możesz również polubić…