Patronaty Wydarzenia

Miksujesz? Dołącz do Dziew/czyn-ów i wspólnie zrealizuj muzyczny slam.

W tym roku w ramach imprezy integracyjnej z okazji Dnia Kobiet Dziew/czyny chcą sprawdzić, czy coś takiego jak slam muzyczny może się udać. W związku z tym poszukują do współpracy:
– osób, które miksują, grają, puszczają muzykę,
– osób, które nie miksują, nie grają i nie puszczają muzyki ale bardzo chcą,
– osób, które mają inne genialne pomysły na wzbogacenie imprezy i zaprezentowanie się szacownej publiczności :)Wszystkie zainteresowane osoby proszone są o kontakt z Koordynatorką projektu Magdaleną Pałka.  Do 5 marca zgłoś się na dziewczynska.poczta@gmail.com – wyślij swojego seta/video/zdjęcia/opis.  Dla uczestników przewidziano nagrody.

Slam będzie połączony z imprezą integracyjną, na której zagrają białostockie dj’ki, a wszystko to w stylu lat ’20 i w nawiązaniu do matronki tegorocznej edycji DZIEW/CZYNÓW – Zofii Nałkowskiej.

Projekt DZIEW/CZYNY to oddolna inicjatywa, która angażuje różnorodne środowiska kobiet i mężczyzn mieszkających i działających w Białymstoku. Propaguje współpracę kobiet w ramach kolektywnych działań o charakterze kulturalnym i społecznym oraz koncentruje się na rozpowszechnianiu idei równego traktowania kobiet i mężczyzn w społeczeństwie. W tym roku: w marcu i w czerwcu odbędzie się 3. edycja DZIEW/CZYNÓW.

Możesz również polubić…