Na topie Zdrowie i uroda

Nowy zapach Flowerbomb Ruby Orchid od Victor & Rolf

Magnetyczne, zmysłowe, spektakularne. To właśnie tymi słowami można określić nowy zapach Flowerbomb Ruby Orchid od Victor & Rolf. Ta kwiatowa, inspirowana magią burleski woda perfumowana, została stworzona z myślą o odważnych, przebojowych kobietach, które w pełni akceptują siebie. Nowość to kolejna odsłona kultowego zapachu, dostępna wyłącznie w sklepach Notino i na notino.pl.

 Flowerbomb Ruby Orchid to najbardziej zmysłowa i kusząca kompozycja marki Victor & Rolf, inspirowana światem burleski – pełnym zniewalających, pewnych siebie i lekko prowokacyjnych tancerek. Ten owocowo-kwiatowy zapach dopełni wizerunek kobiety ekstrawaganckiej, przebojowej i niezwykle pewnej siebie. Zachęci ją do podjęcia odważnych kroków, wejścia na scenę i wyrażenia siebie w najbardziej spektakularny sposób.

Za wyjątkowość nowej propozycji w linii Flowerbomb odpowiadają doskonale skomponowane składniki. W pierwszym momencie wyczuwalne akordy brzoskwini mieszają się ze świeżymi nutami frezji, przywodząc na myśl słodką, owocową obietnicę. Po chwili odsłania się serce zapachu – rubinowa orchidea – bardzo rzadki kwiat o ciemnoczerwonym, prawie czarnym ubarwieniu, który nadaje niebezpiecznie zmysłowego, magnetycznego charakteru. Wyczuwalne, waniliowe nuty to zaś zasługa połączenia wanilii Bourbon z laskami Czerwonej Wanilii. Ta pierwsza nadaje zapachowi głębi i luksusu, a ta druga odpowiada za czerwonawy kolor i odczuwalną na finiszu delikatność. Całość sprawia, że nowość Victor & Rolf kusi, prowokuje i uzależnia.

Flowerbomb Ruby Orchid to kolejna odsłona tego kultowego zapachu. W skład całej linii Flowerbomb wchodzą jeszcze: Flowerbomb, Flowerbomb Dew, Flowerbomb Midnight oraz Flowerbomb Nectar. Produkt dostępny jest wyłącznie w sklepach Notino oraz na stronie internetowej www.notino.pl w kilku pojemnościach: 10 ml, 30 ml, 50 ml oraz 100 ml.

Możesz również polubić…