Porady Wydarzenia

Przebadaj się za darmo.

Już w najbliższą sobotę, 16 listopada każdy, kto przybędzie do CH Alfa, będzie miał możliwość skorzystania z bezpłatnych badań profilaktycznych i porad lekarskich.

fot. Shutterstock

Najbliższy weekend obfitować będzie w akcje związane z naszym zdrowiem. W sobotę Alfa Centrum zaprasza na „Zdrowie pod kontrolą. W niedzielę zasięgnąć będzie można informacji na temat leczenia i profilaktyki cukrzycy w ramach akcji „Zapytaj Farmaceutę… Cukrzyca”.

Akcja „Zdrowie pod kontrolą” odbywa się w ramach projektu Międzynarodowego Stowarzyszenia Studentów Medycyny IFMSA-Poland Oddział Białystok. Dla uczestników przygotowano bezpłatny pomiar ciśnienia tętniczego, glukozy, próby wysiłkowe czy udział w kursie pierwszej pomocy. Można będzie także zapoznać się z informacjami na temat profilaktyki oraz walki z nowotworami, aspektami zdrowego żywienia, sposobami zwalczania nałogów. Na uczestników czekać będą także specjaliści z różnych dziedzin medycyny, u których możliwe będzie zasięgniecie porady.

17 listopada (niedziela) w ramach akcji „Zapytaj Farmaceutę …. Cukrzyca”, osoby zainteresowane będą miały okazję dowiedzieć się więcej informacji o leczeniu i profilaktyce cukrzycy. Chętni poznają także formy nadzoru nad bezpieczeństwem farmakoterapii a także dowiedzą się jaką dietę stosować w trakcie chory.

 

Data:
16.11.2013 r., godz. 10.00- 16.00.
17.11.2013 r., godz. 14.00- 18.00.

Miejsce: CH Alfa, ul. Świętojańska 15, Białystok.

Możesz również polubić…