Aktualności Wydarzenia

1.12.2012r. Pora na Sabat.

W Białymstoku czarownice spotykają się cyklicznie co miesiąc w każdą pierwszą sobotą miesiąca od godz 18.  Jak wieść niesie wtedy  zapominają o swoich kłopotach, ważnych sprawach i po prostu się bawią.

Jak nam powiedziała organizatorka Sabatów, Anna Arciszewska,  stara się by każdy Sabat był inny. Zaprasza różnych gości, rękodzielniczki, fryzjerki, kosmetyczki. Jest to czas kiedy pomagają sobie na wzajem w ramach promocji i reklamy. Na kolejny sabat przygotowała niespodziankę, o której uczestniczki dowiedzą się dopiero na spotkaniu.

Sabat odbywa się w prawdziwej stodole, jedynym takim miejscu w Białymstoku a mężczyźni mają tam  zakaz wstępu. Udział w spotkaniach Sabatu jest bezpłatny. Każda z pań przynosi ze sobą jedynie własny koszyczek kulinarny a w trakcie imprezy organizowana jest również wymieniada niepotrzebnych rzeczy w domu z innymi uczestniczkami. Najczęściej wymieniane są: odzież, biżuteria, zabawki, kosmetyki.

Na ostatnim Sabacie atrakcją wieczoru był: profesjonalny makijaż wykonany przez wizażystkę Anetę Kowalczuk, natomiast fryzurami zajęła się Anna Nalazek.

Już 1 grudnia kolejny Sabat, na który organizatorzy serdecznie zapraszają wszystkie panie.

Data: 1 grudnia 2012r. godz. 18.00.

Miejsce: STODOŁA , przy ul. Kolonia Bagnówka 17.

Udział w imprezie jest BEZPŁATNY .

Zapisy: telefoniczne pod numerem 506502608.

Wydarzenie organizuje: Eventmix.

ZAKAZ WJAZDU MĘŻCZYZNOM!!!!!!

Źródło: Eventmix

 

Możesz również polubić…