Aktualności Polecamy Wydarzenia

Uwolnij swoją twórczość z szuflady!

Zachęcamy do udziału w spotkaniach Kawiarni literackiej pod hasłem: Uwolnij swoją twórczość z szuflady!

Piszesz lub marzysz o pisaniu? Nie masz z kim podzielić się swoimi marzeniami pisarskimi? Chcesz poznać ludzi podobnych do Ciebie? Pragniesz poczytać swoje teksty w przyjaznym gronie? Otrzymać wskazówki do dalszej pracy?

Jeśli tak, przyjdź na spotkania Kawiarni literackiej. Spotkania w każdą trzecią środę miesiąca o godzinie 18:00.

Dzięki nim dostaniesz możliwość poznania innych piszących, podzielenia się swoimi tekstami, poczytania ich w przyjaznej atmosferze a także poćwiczenia kreatywnego myślenia.
Organizatorzy zapewniają również wskazówki, jak udoskonalić warsztat czy też  ćwiczenia otwierające na pisanie.
Pierwsze spotkanie Kawiarni Literackiej już 19 września o 18:00 w kawiarni Kaffka Art Cafe, ul. Wesoła 17, Białystok.
Spotkanie jest otwarte dla wszystkich piszących, marzących o pisaniu, lubiących książki. Zaproś znajomych, którzy mogliby być zainteresowani.

Animatorką spotkań jest:
Krystyna Bezubik – doktor literaturoznawstwa związana z Instytutem Badań Naukowych PAN w Warszawie, pisarka, nauczycielka z wieloletnim doświadczeniem, członkini stowarzyszenia Kobieteria. Publikowała w „Fa-arcie”, „Epei”; przez wydawnictwo Nowy Świat wydała tomik opowiadań pt. „Podróż”. Autorka programu kreatywnego pisania „Piszę, bo chcę i umiem” (www.PiszeBoChce.pl). Pomaga osobom piszącym w realizacji swoich marzeń, uwalnianiu tekstów z szuflad. Wierzy, że tworzenie może być i jest ważną częścią życia. Prowadzi szkolenia dla osób zaczynających pisać. Wspiera ich w szukaniu inspiracji, pokonywaniu blokad twórczych, nauce warsztatu pisarskiego i wydawniczego.

 

Polecamy!

Możesz również polubić…