Rozwój

16.11. Warsztat „W kręgu kobiet”.

Zapraszamy wszystkie panie na warsztat pod tajemniczym tytułem „W Kręgu Kobiet”, który poprowadzi Renata Arendt-Dziurdzikowska, trenerka rozwoju osobistego, znana również z artykułów pisanych do „Zwierciadła”Renata Arendt-Dziurdzikowska jest jedną z najbardziej znanych trenerek w Polsce, od lat prowadzi Kręgi Kobiet. Jest zatem pewne, że sobotnie warsztaty będą stanowić potężny zastrzyk pozytywnej energii i staną się dla wielu uczestniczek ważnym doświadczeniem na drodze rozwoju osobistego.

Ideą spotkania „W Kręgu Kobiet” jest  praca nad odkryciem swojej wewnętrznej kobiecej siły. Uczestnicy skupią się na przywróceniu duchowej równowagi, umocnieniu kobiecej strony swojej natury. Sięgną także do pierwotnej mądrości, która pozwala podejmować wyzwania i nowe działania w zgodzie z naszą intuicją i z szacunkiem dla naszych potrzeb.

Prowadząca: Renata Arendt-Dziurdzikowska – trenerka rozwoju osobistego, certyfikowana coach, Mistrz NLP. Dziennikarka, zajmująca się zagadnieniami psychologii, rozwoju wewnętrznego i duchowości. Autorka książek „21 portretów, czyli jak żyć tu i teraz”, „Tajemnice kobiet”, „Możesz odejść, bo cię kocham. O śmierci, pożegnaniach i nowym życiu.” Współautorka (z Wojciechem Eichelbergerem) książek: „Zatrzymaj się”, „Siedem boskich pomyłek”, „Mężczyzna też człowiek”, „Co z tym światem?”.
Prowadzi warsztaty, seminaria i wykłady oraz Kręgi Kobiet, służące wzmacnianiu kobiecej siły. W ramach Akademii „Zwierciadła” także warsztaty dla par. Interesuje się przekazami starych, mądrych kultur, szczególnie Indian Ameryki Północnej. W swojej pracy inspiruje się archetypowymi opowieściami, mitami i legendami różnych tradycji.

Data: 16-11-2013 (sobota ), w godzinach 10.30.-19.00.

Miejsce: BEBE – Akademia Twórczego Rozwoju, Białystok, ul. Waszyngtona 30 U2 (róg Żelaznej)

Wstęp: 135zł (na pokrycie stawki prowadzącej oraz kosztów materiałów)

Ilość miejsc: ograniczona do 20.

Zapisy: zgłoszenia i wszelkie pytania prosimy kierować na adres kobieteria@gmail.com

Możesz również polubić…