Rozwój

Warsztaty z tanga z Piotrem Woźniakiem.

Studio Tańca Afrolatin zaprasza na warsztaty tanga , które poprowadzi gość specjalny, Piotr Woźniak – doświadczony i wszechstronny tancerz, nauczyciel i miłośnik tanga.Harmonogram warsztatów:
11.00-12.30 – cz.1- technika – stanie, chodzenie, abrazo, czyli objęcie, komunikacja w parze – podstawy dla każdego
12.30 – 13.00 – przerwa
13.00-14.30 – cz.2 – połączenia podstawowych figur, czyli kompozycja i interpretacja

Szczegółowe informacje i zapisy – Statkiewicz Bartosz tel.607681027

Informacje o prowadzącym:
Piotr Woźniak – instruktor, tancerz, choreograf. Tańcem zajmuje się od 1992 roku. Swoją wiedzę na temat tanga argentyńskiego zdobywał u najlepszych nauczycieli w Buenos Aires podczas podróży w 2004 i 2007 roku, a także Paryżu, gdzie mieszkał w 2004 oraz Berlinie. Jest instruktorem tanga argentyńskiego oraz modern jive. Był pomysłodawcą i organizatorem milongi Tango After Eight w PKiN.

Występował także w Teatrze Syrena w „Tango Operita – Szare Kwiaty” z udziałem Katarzyny Groniec i Jacka Bończyka, w Teatrze Polonia u boku Krystyny Jandy w spektaklu pt. „Dancing” oraz w Teatrze Studio Buffo w monodramie Małgorzaty Zajączkowskiej pt. „Matematyka miłości”. Brał udział w trasach koncertowych w kraju i za granicą zespołów Machina del Tango i Tangata Quintet. Był autorem choreografii tanga w programie „You Can Dance – Po prostu Tańcz” oraz współpracował z parami podczas realizacji „Tańca z Gwiazdami”.

Wykorzystując swoje długoletnie doświadczenie tancerza oraz predyspozycje pedagogiczne, Piotr Woźniak prowadzi liczne kursy tanga argentyńskiego oraz lekcje indywidualne. Jest pierwszym w Polsce instruktorem propagujących rozwój Pro-Am Dance System w stylu tango argentyńskie.  Jego zdaniem tańczyć może każdy, a sam taniec jest naturalną potrzebą ekspresji. A oto co sam sądzi o tango: „Każdy z nas wręcz intuicyjnie wie czym jest tango, ale dla mnie to coś więcej niż taniec. Tango to ogromna kopalnia wiedzy na temat historii, kultury i obyczajów. To także „lustro” obnażające nasze słabości, a dla niektórych „drogowskaz” odkrywający ocean możliwości skrywany latami.”

Możesz również polubić…