Kulinarnie Sztuka

„Kochanie Na Kredyt” obejrzysz w Filharmonii.

Już 2 marca o godzinie 16:00 na scenie Filharmonii Białostockiej, odbędzie się premierowy pokaz spektaklu w gwiazdorskiej obsadzie pod tytułem Kochanie Na Kredyt .

Wystąpią:
– Tamara Arciuch
– Agnieszka Sienkiewicz
– Filip Bobek
– Piotr Zelt
– Bartek Kasprzykowski

O sztuce:

Żyjemy w świecie najróżniejszych holizmów uzależnienia stają się naszą naturą, a dostępnych używek przybywa z dnia na dzień. Uzależniamy się już nie tylko do chemicznych substancji, ale od czynności i uczuć na skalę niespotykaną do tej pory w historii cywilizacji. Internet, zakupy, telewizja, seks, przyjemności, higiena, jedzenie, popularność przedawkowane wpędzają nas w kłopoty nie mniejsze, niż nadmiar alkoholu. Anna to dziewczyna sukcesu  w pogoni za życiowym powodzeniem wpada w spiralę uzależnień, a uzależnić potrafi się w równym stopniu od kochania, jak i od kupowania. Chłopak wymyka jednak jej się z rąk, na progu mieszkania staje komornik z obstawą,  w dodatku niezbyt lubiana do tej pory macocha nagle odkrywa w sobie pokłady instynktu macierzyńskiego, które obsesyjnie manifestuje. Osaczona dziewczyna próbuje zapanować na rozsypującymi się elementami układanki, jednak uzależnienia wciąż biorą górę
Kochanie na kredyt to komedia z elementami farsy wypukłe zwierciadło, którego zniekształcenie komicznie wyolbrzymia szczegóły rzeczywistości. Każde powiększenie ma jednak to do siebie, że daje widzowi szansę dostrzeżenia pozornie nieistotnych detali determinujących nasze życie, a z tego spostrzeżenia płynie konkretna nauka w dzisiejszym świecie niezwyle łatwo jest pomylić pragnienie z nałogiem.

Data:2.03.2014, godz. 16.00.

Miejsce: Filharmonia Białostocka, Białystok, ul. Podleśna 2.

Bilety na spektakl w cenie 85 i 95 zł dostępne są w: kasie Opery Podlaskiej – Białystok ul. Odeska 1.
Zamówienia zbiorowe pod numerem telefonu 508 218 388 lub adresem e-mail : jaroslawmichalewicz@wp.pl

 

Możesz również polubić…