Ciekawostki Na topie Polecamy

Wawel ze słodką ofertą na Walentynki

W tym roku portfolio marki Wawel zachwyca konsumentów wyjątkową, okazjonalną ofertą walentynkową. Pojawią się w niej znane i uwielbiane produkty, jak Malaga i Kasztanki, a także przepyszne nowości – Czekolada Stracciatella i Czekolada Chrupiący Kokos. Wszystkie produkty mają specjalnie zaprojektowane, eleganckie opakowania z miłosnymi motywami i dedykacją „Dla Ciebie”. Te propozycje idealnie sprawdzą się, jako słodki upominek dla bliskiej osoby.

 

Marka Wawel przygotowała dla wszystkich zakochanych i nie tylko specjalną ofertę okazjonalną. W jej skład wchodzą Malaga i Kasztanki – uwielbiane przez Polaków czekoladki – teraz dostępne w eleganckiej, metalowej puszce z ozdobną banderolą „Dla Ciebie” – idealną na specjalne okazje, takie jak Walentynki czy Dzień Kobiet. Na sklepowych półkach znajdziemy także uwielbiane szczególnie przez młodszych konsumentów cukierki Tofflairs w dwóch wariantach smakowych, zapakowane w prezentowy kartonik.

Zakochany Wawel z nowościami w portfolio

Z myślą o wyjątkowych okazjach, w ofercie marki Wawel znajdziemy również słodkie nowości w eleganckich kartonikach – duża 300-gramowa Czekolada Chrupiący Kokos – z tabliczką w kształcie słodkich całusów oraz dostępna tylko w ofercie okazjonalnej Czekolada Stracciatella z mlecznym nadzieniem i cząstkami ziarna kakaowego. Wszystkie pozycje z oferty mają prezentowe opakowania z atrakcyjnym, nowoczesnym designem i dedykacją „Dla Ciebie”, a także objęte są programem Dobre Składniki – czyli nie zawierają zbędnych konserwantów, barwników, sztucznych aromatów oraz emulgatora E476.

 

Możesz również polubić…