Wydarzenia

Zatankuj do pełna, czyli powakacyjne uzupełnianie banków krwi na Węglowej

Wakacyjny, wzmożony okres samochodowych wojaży już za nami. Niestety, jak co roku, to czas większej niż zwykle liczby wypadku drogowych. Okazją, by wspomóc poszkodowanych z województwa podlaskiego i ich rodziny w walce o życie, będzie odbywające się już w najbliższą sobotę (14 września) przy ul. Węglowej 8 moto show połączone z powakacyjnym uzupełnianiem banków krwi.

Rozpoczynająca się o godzinie 14 impreza „Zatankuj do pełna: oddaj krew – pomóż potrzebującym” została objęta Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Białegostoku.

Organizatorami przedsięwzięcia są przedstawiciele największych, regionalnych klubów motoryzacyjnych. Oprócz nich, w wydarzeniu wezmą także udział firmy z województwa podlaskiego działające na co dzień w branży motoryzacyjnej.

Na wszystkich, którzy tego dnia zdecydują się oddać krew, czekają przygotowane przez sponsorów upominki, a także szansa, by zafundować sobie sesję zdjęciową z profesjonalnymi modelkami.

Ponadto, jeden z partnerów akcji, białostockie centrum motoryzacyjne Martom postanowił uhonorować trzech najbardziej ofiarnych dawców specjalnymi pakietami voucherów na kompleksowe, profesjonalne czyszczenie całego pojazdu – kabiny i karoserii. Dodatkowo, 50 krwiodawców może liczyć na vouchery uprawniające do umycia auta metodą przesuszonej pary, do wykorzystania w nowo otwartej eko-myjni Martomu.

Sobotnia impreza to jednak nie tylko okazja, by wspomóc potrzebujących. Oprócz oddawania krwi, uczestnicy wydarzenia będą też mieli szansę np. obejrzeć najszybsze auta w regionie czy zapoznać się z ofertą podlaskich firm motoryzacyjnych.

Dodatkowo, podczas spotkania będzie można sprawdzić głośność układu wydechowego w samochodzie czy spróbować swoich sił w paintballu. Imprezę z całą pewnością uprzyjemnią pokazy barmańskie i serwowane w tym czasie gościom bezalkoholowe soft drinki.

 

Data i miejsce:

Sobota 14 września 2013 r., godz. 14:00

Białystok, ul. Węglowa 8

 

Możesz również polubić…