Wydarzenia

17.12. Świąteczne spotkanie Geek Girls Carrtots

Już w najbliższy wtorek, 17 grudnia, odbędzie się kolejne Geek Girls Carrots,  dedykowane wszystkim zainteresowanym nowymi technologiami i mediami społecznościowymi. To wyjątkowe, świąteczne spotkanie społeczności Karotek, poświęcone będzie wykorzystanie internetu w działaniach edukacyjnych.  Uczestników odwiedzi także… Mikołaj…Agenda:

18:00 Powitanie – Kasia Stempniak, organizatorka GGC Białystok

18:10 „Marketing, edukacja i internet. Moja przygoda z Nikonem.” Katarzyna Romaniuk, Senior Project Manager w Nikon Polska, odpowiada za projekty edukacyjne: Akademia Nikona i portal Szeroki Kadr.

18:40 „Nowe technologie w słusznej sprawie, czyli dlaczego warto tworzyć wartościowe produkty i usługi na przykładzie Koduj dla Polski i Startup School” – Agnieszka Lewandowska, Startup School i Koduj dla Polski

19:10 Pitches – 1-minutowe prezentacje projektów uczestników (zgłoszenia tematów wysyłajcie na adres: kasia.stempniak@gmail.com)

19:20 Mikołaj! Będą do zdobycia rewelacyjne książki od Wydawnictwo Insignis, podręczniki fotografii od Nikon Polska oraz geekowska biżuteria od Brick-Craft

19:30 Networking/Afterparty

 

Data: 17.12.2013 r. (wtorek) o godz. 18.00.

Miejsce: Opera i Filharmonia Podlaska „Europejskie Centrum Sztuki” w Białymstoku – Cafe Kajar, ul. Odeska 1.

Wstęp wolny po wcześniejszej rejestracji na https://ggcxmas2013.evenea.pl/

Możesz również polubić…