Aktualności Patronaty Wydarzenia

15 marca – Spotkanie z cyklu Przedsiębiorcza Kobieta.

Już w piątek, 15 marca, w kinie Ton odbędzie się kolejne z cyklu spotkań przeznaczonych dla kobiet pragnących osiągnąć sukces w biznesie. Spotkania składają się z warsztatów, prelekcji oraz szkoleń prowadzonych przez kobiety sukcesu. Kobiecy Białystok patronuje wydarzeniu.
Tegorocznej odsłonie towarzyszy hasło: „2xP: Przedsiębiorcza i Piękna = Przedsiębiorczość w pięknym stylu”. Głównym założeniem akcji jest organizacja spotkań i warsztatów, które zainspirują kobiety do większej aktywności biznesowej oraz realizacji swoich życiowych pasji.
Wydarzenie organizowane jest przez Podlaskie Studenckie Forum Business Centre Club, a jego misją jest wyszukiwanie i zrzeszanie młodych, przedsiębiorczych ludzi, odznaczających się pasją i odwagą oraz kształtowanie w nich talentów przywódczych i pragnienia profesjonalizmu.
Projekt jest skierowany do wszystkich pań, ze szczególnym uwzględnieniem studentek i zakłada odejście od konwencji typowych szkoleń, warsztatów i stworzenie wydarzenia, które stanowi dla uczestniczek podstawę do nawiązywania nowych kontaktów oraz wymiany doświadczeń z osobami, które osiągnęły już sukces w biznesie,  Do współpracy zaproszono kobiety sukcesu, które dzieląc się swoimi doświadczeniami przybliżą uczestniczkom zasady funkcjonowania w świecie biznesu, m.in. projektantkę mody i właścicielką firmy „Studio mody” Elwirę Horosz . Atmosferę spotkania uczestniczkom umili:  pokaz mody biznesowej, szkolenie na temat walki ze stresem na rozmowie kwalifikacyjnej, szkolenie „Pierwsze 10 sekund” z mowy niewerbalnej, występ Sary Al. Shokliya oraz Juli Kotowicz, uczestniczek programu „Bitwa na głosy” oraz prezentacja metamorfozy, której zostanie poddana jedna z uczestniczek oraz sesja zdjęciowa wykonana przez Like Elvis Studio. Ponadto każda osoba, biorąca udział w wydarzeniu otrzyma upominek, a także weźmie udział w losowaniu nagród, ufundowanych przez partnerów projektu.
Spotkania odbywają się w 10 miastach w Polsce.  To już szósta edycja tego cyklu. Udział w spotkaniu jest płatny.
Data: 15.03.2013 r.
Miejsce: Kino Ton
Wstęp: płatny, wejściówki są dostępne w przedsprzedaży w cenie 10 zł w GramOFFonie oraz w sprzedaży bezpośrednio przed spotkaniem w cenie 15 zł.

Możesz również polubić…