Wydarzenia

17.07. – Białystok-miasto Kobiet!

W najbliższą środę, zachęcamy do udziału w kolejnej Kawiarence Obywatelskiej, której tematem przewodnim tym razem będą kobiety z naszego miasta.

Spotkanie ma na celu pokazanie wielości i różnorodności inicjatyw organizowanych przez i dla kobiet. Do udziału zostały zaproszone aktywne w różnych środowiskach białostoczanki, które tworzą, organizują i prowadzą różne działania skierowane do kobiet w naszym mieście.

W spotkaniu wezmą udział przedstawicielki m.in.: portalu Kobiecy Białystok, Kobieterii, Akademii Plus 50, Klubu Mam, Teatru na Obcasach,  Stowarzyszenia na rzecz Kultury i Dialogu 9/12, Geek Girls Carrots i wiele innych ciekawych pań z naszego miasta.

Spotkanie będzie doskonałą okazją do dowiedzenia się, co Białystok oferuje kobietom, poznania organizacji i osób, które kryją się za tymi działaniami oraz zobaczenia siły tkwiącej z kobiecych inicjatywach.

Organizatorzy zachęcają również wszystkie panie chętne do podzielenia się swoimi doświadczeniami do udziału w wydarzeniu.

 

Data: 17 lipca 2013r.(środa) godz. 17.00.

Miejsce: Kawiarnio-Księgarnia „Spółdzielnia” ul. M. Skłodowskiej-Curie 8/1

Kontakt do organizatorów: Agnieszka Czarkowska tel. 691 130 005, Biuro projektu „Podlaska sieć pozarządowa” Ośrodek Wspierania Organizacji Pozarządowych, tel. 85 732 28 46; agnieszka.czarkowska@owop.org.pl

Wstęp wolny.

Możesz również polubić…