MAMA i dziecko Polecamy Rozwój

21.01.2013-01.02.2013 – Ferie z aikido dla dzieci i dorosłych

Białostocka Akademia Aikido zaprasza dzieci i dorosłych na bezpłatne treningi w czasie ferii szkolnych. Akcja „Ferie z aikido” skierowana jest do wszystkich chcących rozpocząć przygodę z tą sztuką walki.

Aikido jest japońską sztuką walki, która zdobyła sobie popularność również na Zachodzie. Ale aikido to nie tylko sposób walki. To przede wszystkim filozofia życia, w której nadrzędną wartością jest pokój i szacunek wobec innych. Ducha aikido dobrze oddaje to stwierdzenie: Walczyć, jeśli trzeba walczyć w obronie bliższych spośród bliźnich przeciwko dalszym spośród bliźnich, nikogo nie nienawidząc i oszczędzając przeciwnikowi wszelkiego zbędnego dla zwycięstwa nieszczęścia i natychmiast okazując mu pełnię życzliwości z chwilą, gdy zwalczanie go przestało być koniecznością.

Wszyscy – zarówno ci młodsi, jak i starsi – którzy chcieliby poznać bliżej tę japońską tradycję a przy okazji popracować trochę nad własnym ciałem i emocjami, mogą wziąć udział w bezpłatnych treningach, które odbywają się w poniedziałki, środy i piątki. – treningi dla dzieci o godz. 18.00, a treningi dla dorosłych o godz. 19.00.

Data: 21.01.2013 – 01.02.2013

Miejsce: Białostocka Akademia Aikido, ul. Warszawska 59

Wstęp: wolny

Możesz również polubić…