Wydarzenia

27.04. – Taneczne Buenos Aires w Białymstoku…

W najbliższa sobotę, 27 kwietnia, obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Tańca. Z tej okazji w centrum miasta będzie można przenieść się do boskiego Bueno i wspólnie pobawić i potańczyć.

Międzynarodowy Dzień Tańca to święto ustanowione w 1982 roku. Dzień obchodów wybrano na pamiątkę chrztu wielkiego reformatora sztuki tańca, twórcy europejskiego teatru baletowego, francuskiego tancerza i choreografa Jeana-Georges’a Noverre’a.

Z tej okazji, 27 kwietnia, w naszym mieście zaplanowano również wiele ciekawych atrakcji dla miłośników tanecznego szaleństwa. Jedną z nich jest propozycja Studio Tańca AFROLATIN JAM oraz ESPERANTO CAFE, które zapraszają na specjalną imprezę taneczną, która przeniesie uczestników m.in. do Buenos Aires i na gorące wyspy Karaibskie.

Oprócz doznań muzyczno-tanecznych organizatorzy zapewniają także coś dla oka – wystawę fotografii i grafik związanych z tańcem. Ich autorami są białostoccy miłośnicy tańca. M.in. Emilia Siemakowicz, Wioletta Omelianiuk, Robert Baranowski, Marcin Popiołek oraz Wojtek Biegański. Wszystko w przestrzeni Esperanto Cafe. Wstęp na wystawę jest darmowy

W ciągu dnia (od.godz.14.00 ) można będzie skorzystać także z darmowych lekcji nauki tańca, które odbędą się w Cafe Esperanto.

Harmonogram wydarzeń:
godz.14.00– 16.00 – darmowe nauki tańca (co godzinę)
godz.20.00 – 21.00 – Milonga (Tango)
godz.21.00 – 24.00 (a może i dłuzej) – Cafe Latino (Salsa, Bachata, Kizomba)” OTO OFERTA AfroLatin Jam Studio Tańca Białystok

 

Data: 27.04.2013r, godz. 14:00-24:00.

Miejsce: Esperanto Cafe, Rynek Kościuszki 10, Białystok.

Wstęp: wolny.

Możesz również polubić…