miasto Rozwój Sztuka

Bądź twórczy z CLZ… bo sztuka jest w nas

Jeżeli lubisz odkrywać nowe i nieznane miejsca w mieście, interesujesz się sztuką, sama coś tworzysz lub też masz żyłkę dziennikarską lub chcesz ją w sobie zaszczepić, weź udział w warsztatach i stań się współautorem wystawy poświęconej sztuce nieprofesjonalnej w przestrzeni Białegostoku.

Podczas organizowanych przez Centrum im. Ludwika Zamenhofa warsztatów ich uczestnicy będą zajmować się poszukiwaniem wszelkich przejawów niczym nieskrępowanej, oddolnej twórczości. – Sfotografujemy, zmierzymy, opiszemy oraz spróbujemy ustalić i dotrzeć do autorów. Docenimy pomysłowość i talent, nadamy ich dziełom rangę sztuki. Finałem warsztatów będzie wystawa w  oraz portal internetowy, który umożliwi dodawanie kolejnych „dzieł sztuki” – zapewniają organizatorzy wydarzenia.

Aby wziąć udział w warsztatach nalezy mieć więcej niż 16 lat i krótko odpowiedzieć na pytanie: „Czym dla Ciebie jest sztuka, jak rozumiesz jej funkcjonowanie w codziennym życiu?”. Na chętnych pod adresem bosztukajestwnas@gmail.com oraz pod numerem telefonu 666 008 295 czeka Marcin Onufryjuk. Więcej informacji na temat warsztatów można znaleźć na profilu facebookowym „Bo sztuka jest w nas”.

Możesz również polubić…