Kulinarnie Muzyka

Miss God potrafi! Masz wpływ na wydanie płyty „Woda”

Pochodząca z Białegostoku wokalistka, kompozytorka i producentka muzyczna rozpoczęła akcję finansowania społecznościowego na Polak Potrafi. Celem jest wydanie mini albumu z nie publikowanymi  utworami Miss God.

– Obecnie dzięki stypendium Prezydenta Miasta Białegostoku realizujemy teledysk metodą astrofotografii i naszym marzeniem jest, by promował on nowy album z utworami zaśpiewanymi po polsku. Warto wesprzeć nasz projekt przez zbiórkę na Polak Potrafi – liczy się każdy grosz. Gramy o wszystko. Albo uzbieramy całą kwotę potrzebą na wydanie albumu albo nie dostaniemy ani złotówki –  mówi Joanna Zubrycka znana szerzej jako Miss God.  Artystka wyraża nadzieję, że jej twórczość wniesie dużo dobrego do polskiej muzyki. Polecam i bardzo, bardzo mocno dziękuję wszystkim za aktywne włączenie się w akcję – dodaje.

Miss God o projekcie: http://www.youtube.com/watch?v=LNQgpMoGUk8

Warto wspomnieć, że wspierając Miss God każdy otrzymuje nagrody: pierwszą Epkę pt „Widzę cię” przedpremierowe wydanie nowego albumu, bonusowe, niewydane utwory, unikatowe zdjęcia czy wejściówki na koncerty. Szczegółowe informacje są na stronie:

http://polakpotrafi.pl/projekt/miss-god

Wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/477261595708642/

 

Możesz również polubić…