Aktualności koncert Muzyka

1.12.2012 – Monika Borzym w Forum

Monika Borzym – młoda, piękna i niezwykle utalentowana wokalistka już wkrótce wystąpi przed białostocką publicznością.

Jej błyskotliwa kariera rozpoczęła się w 2009 r. od występu w Sali Kongresowej podczas festiwalu Jazz Jamboree, na którym była jedynym gościem z Polski. Borzym miała wówczas 19 lat. Michał Urbaniak, który zaprosił ją do udziału w tym wydarzeniu, powiedział o niej: – Wiele fantastycznych osób „znalazłem” w gąszczu muzyków na świecie.  Za każdym razem zapalała mi się lampka przy tym muzyku, który potem robił karierę, i to wielką, światową! Krótki występ Moniki na moim koncercie na Jazz Jamboree potwierdził wszystko. Nie mam żadnych wątpliwości co do młodej Moniki Borzym! Wystarczyło parę nut, żeby mieć ten sam feeling. No i zapaliła mi się lampka. „This is real stuff!”! To jest talent na życie!

Wydana w październiku 2011 r. debiutancka płyta Moniki „Girl Talk” została gorąco przyjęta nie tylko przez miłośników jazzu. Jak dotąd sprzedano ponad 10 000 jej egzemplarzy.

Koncert Moniki Borzym polecamy wszystkim fankom dobrej muzyki. Bilety w cenie 30 zł w przedsprzedaży i 40 zł w dniu koncertu do nabycia w kasie kina Forum.

Data: 01.12.2012 godz. 20.00.
Miejsce: Białostocki Ośrodek Animacji Kultury (Kino Forum).
Wstęp: Bilety – 30zł w przedsprzedaży i 40 zł w dniu koncertu.
Źródło: Białostocki Ośrodek Animacji Kultury
Zdjęcie użyte w artykule: Sony Music

Możesz również polubić…