Aktualności Wydarzenia

8 marca – Golf Park Lipowy Most zaprasza na Dzień Kobiet z Gwiazdą

Trzygwiazdkowy hotel pod Białymstokiem zaprasza wszystkie panie z przyjaciółkami, koleżankami, siostrami i mamami, by w własnym gronie i niezwykłej atmosferze poplotkować i porozmawiać o sprawach dla nich ważnych.

Podczas specjalnego wieczoru, który rozpocznie się w piątek, 8 marca br. o godz. 19.00, serwowana będzie kolacja w formie bufetu, na który złożą się przekąski zimne i gorące, słodki stół oraz napoje. Gościem specjalnym spotkania będzie znana aktorka Katarzyna Zielińska.

W programie znajdą się konsultacje z lekarzem Anną Okruszko, specjalistkami z zakresu fryzjerstwa Agnieszką Dudzińską (salon Agnes) i Emilią Dyryndą (Atelier), wizażystkami Anną Sas i Magdaleną Domitrz oraz projektantką mody Elwirą Horosz, której kreacje z Elżbietą Wierzbicką zostaną zaprezentowane podczas spotkania.

Wieczór uświetnią prezentacje biżuterii firmy YES oraz mebli z oferty Galerii Antresola, pokaz tańca współczesnego studia tańca Danceoffnia oraz pokaz barmański flair.

Ponadto dwie uczestniczki spotkania przejdą całkowitą metamorfozę, a wszystkie będą miały możliwość skorzystania z bezpłatnego makijażu wieczorowego wykonywanego przez wizażystki firmy Douglas.

Udział wyłącznie po wcześniejszej rejestracji.

Data: 803.2013 r., godz. 19.00.

Miejsce: Golf Park Lipowy Most, Borki 29, 16-030 Supraśl.

Koszt: Zaproszenie w cenie 150 złotych za osobę (upoważnia do rabatu na nocleg w hotelu Golf Park Lipowy Most wysokości 20%). Dla grup powyżej 6 osób przewidziano rabat – 130 złotych za osobę.

Zapisy: Liczba miejsc jest ograniczona – rezerwacje przyjmuje Urszula Zdrojkowska, tel. 726 88 88 28, e-mail: biuro@golfpark.pl

 

Możesz również polubić…