Wydarzenia

Kolejne spotkanie „Karotek” już 19 marca.

19 marca (w środę) o godz. 18.00 – kolejne spotkanie GGC Białystok! Będzie mowa o budowaniu zespołu i zarządzaniu agencją interactive oraz o Big Data – czyli jak i po co marketerzy zbierają informacje o każdym z nas. Agenda:

18:00 Powitanie – Kasia Stempniak, organizatorka GGC Białystok
18:10 „Budowanie nie-korporacji” – Agnieszka Kudraszow, Managing Director Infinity Group
18:40 “I Ty możesz być Wielkim Bratem! Big Data przyszłością marketingu?“ – Diana Dubko
19:10 Pitches – 1-minutowe prezentacje projektów uczestników
19:15 Networking

Będą prezenty!
– Inspirująca książka Sheryl Sandberg – COO Facebooka – „Włącz się do gry”. Prezenty ufundowało Wydawnictwo Sonia Draga
– Sesja fotograficzna na portret wizerunkowy – od packshotstudio.com.pl.

Poczęstunek-niespodziankę na spotkanie przygotuje Twardy Szparag. Walentyn to wielki miłośnik francuskiego cukiernictwa, więc możemy spodziewać się czegoś naprawdę magnifique!

O Prelegentkach:

Agnieszka Kudraszow – z wykształcenia architekt, absolwentka Wydziału Architektury Politechniki Białostockiej. Od początku zawodowo związana z branżą interaktywną. Współzałożyciel i współwłaściciel agencji interaktywnej Infinity Group. Rozwijając firmę kolejno przekazywała swoje kompetencje w ręce pracowników (projektowanie graficzne, pozyskiwanie i obsługa klienta, strategia obecności marki), by obecnie skupić się na dbaniu o wizerunek i jakość pracy w Infinity.

Diana Dubko – karierę zawodową zaczynała w IT i lokalizacji (lokalizacyjna obsługa globalna Google’a), a następnie pracowała w wiodących polskich agencjach digitalowych (Hypermedia Isobar, 180Heartbeats, Ars Thanea), obsługując klientów globalnych i lokalnych. W GGC od września 2013 roku jest webmasterem i zajmuje się aktualizacją strony www. Obecnie planuje powrót do IT, a w międzyczasie uczy się programowania, robi kolejne studia podyplomowe oraz planuje własny start-up.

 

Data: 19.03.2014 r. godz. 18.00.

Miejsce: Zmiana Klimatu, ul. Warszawska 6, Białystok.

Wstęp wolny po rejestracji na http://ggcbialystok16.evenea.pl/

Możesz również polubić…